03 357 5260 keskus@herttuankp.fi

Yhteystiedot

Toimisto

Urheilutie 2–4, 36200 Kangasala
(käynti Kuohunharjuntien puolelta)
MA–PE 9–11 ja 12–15

Puhelinpalvelu

03 357 5260
MA–PE 8–16

Vikailmoitukset

Tavanomaiset ja ei niin kiireelliset vika- ja huoltopyynnöt hoidetaan normaaleina palveluaikoina. Nämä kannattaakin tehdä sähköisellä vikailmoituslomakkeella.

Kiireellinen päivystys

0400 233 389
(Palveluaikojen ulkopuolella)

Huoltopäivystyksemme palvelee sinua kiireisissä vikatilanteissa.

Päivystyksemme on yhteinen Pirkanmaan Laatuisännöinti Oy:n ja Kangasalan kiinteistöpalvelun kanssa.

Kiinteistönhoito

Joona Kankare
työnjohtaja

03 357 5242
joona.kankare@herttuankp.fi

Siivous

Heta Uotila
työnjohtaja

03 357 5204
heta.uotila@herttuankp.fi

Tekniset palvelut

Jani Pirttijoki
kiinteistöpäällikkö

03 357 5234
jani.pirttijoki@herttuankp.fi

Rakennuttaminen

Ville Tullila
rakennuttajainsinööri

03 357 5258
ville.tullila@herttuankp.fi

Hallinto, isännöinti ja toimitilavuokraus

Stefan Stortz
toimitusjohtaja

03 357 5256
stefan.stortz@herttuankp.fi

Keskus

Vikailmoitukset, autopaikat sekä
saunavuorot

}

Aukioloajat

MA–PE KLO 9–11 ja 12–15

Puhelin

MA–PE KLO 8–16
03 357 5260

Sähköposti

Asuntovuokraus

Asunnon vuokraukseen ja hakemiseen liittyvät asiat

}

Aukioloajat

MA–TI / TO–PE KLO 9–11 ja 12–15

Puhelin

MA KLO 13–15, TI / TO–PE KLO 9–11
03 357 5262

Sähköposti

Vuokravalvonta

Vuokra- ja maksuvalvonnan asiat, maksujärjestelyt

}

Aukioloajat

MA–PE KLO 9–11 ja 12–15

Puhelin

MA–PE KLO 8–16
03 357 5261